O nas - Biznes i Prawo

O mnie

Joanna Mizińska

Joanna Mizińska

Jestem adwokatem. Prywatnie mamą Marysi, Kuby i Michałka.Moją wielka pasją i wielką odskocznią od prawa jest fotografia (sama fotografuję ). A w prawie ?

Od kilkunastu lat zajmuję się tym, co w prawie lubię najbardziej, a więc prawem gospodarczym i prawem spółek handlowych oraz kontraktami i umowami gospodarczymi i doradzam swoim Klientom jak najlepiej wynegocjować umowy, by uzyskać maksimum bezpieczeństwa prawnego. Bo bezpieczeństwo prawne moich Klientów to cel, który mi przyświeca. Uwielbiam pisać i negocjować umowy – im bardziej skomplikowane z tym większą pasją to czynię  Robię to od samego początku mojej praktyki zawodowej.

Tak się złożyło, że od początku mojej działalności zajmowałam się umowami w obrocie gospodarczym, zakładałam spółki,  start-up ‚y, przekształcałam działalności gospodarcze, doradzałam i przygotowywałam emisje obligacji :) Znam więc problemy przedsiębiorców  od podszewki! I cały czas twierdzę – kluczem do happy endu są dobrze napisane umowy i znajomość przepisów! 

Dlatego, od 1999 roku pomagam przedsiębiorcom w przemierzaniu przez gąszcz przepisów dotyczących kwestii związanych z prowadzeniem  własnego biznesu :) – stąd wiem, że bywa trudno. Blog ten jest miejscem, gdzie zamierzam dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem z przedsiebiorcami. Moim celem jest by było to miejsce przyjazne dla Was, w którym rozwiązujemy problemy interesujące Was – Czytelników, a nie tworzymy teoretyczne koncepcje prawne.

Aktualnie prowadzę samodzielnie swoją praktykę zawodową i doradzam przedsiębiorców. Interesują mnie od strony praktycznej prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Zapraszam do lektury bloga oraz komentowania wpisów i zgłaszania tematyki, które Cię interesuje. Jestem wdzięczna za wszelkie komentarze :)

*****

 

male-do-bloga

Aktualnie prowadzę kancelarię Mizinska I legal – zapraszam na stronę internetową Kancelarii

Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu:

tel. 668 017 220

mail: joanna@mizinska.pl

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterDigg thisPin on Pinterest